LIEPOS 14-19 DIENOMIS. Kūlio Dauba, Telšių Raj.

Vasara – pats geriausias laikas naujoms pradžioms. Jei pavargote jaustis pavargę, jei niekaip nepavyksta atsikratyti vieno kito kilogramo, jei žinote, kad atėjo laikas įgyti sveikesnės mitybos įpročių, norite kurti save iš naujo ir Jums reikia įkvėpimo bei palaikymo – susitarkime pašvęsti vidurvasario savaitę kaip tik tokiam poilsiui.

Akimirkos iš sveikatingumo stovyklos Užvenčio Malūne

KAINA ASMENIUI – 169 Eur. Į kainą įskaičiuota:

  • 5 nakvynės dviviečiuose arba triviečiuose kambariuose.
  • Energizuojančios rytinės mankštos su sporto trenere
  • Jauninanti priešuždegiminė mityba – 5 valgiai kasdien
  • Sveiko maisto ruošimo pamokėlės: išmoksime gaminti patiekalus, užkandžius ir desertus pagal sveikos mitybos principus: energijai ir ilgaamžiškumui
  • Dailės ir rašymo terapija, saviugdos valandos, sveikos gyvensenos paskaitos, meniškas maistas, gurmaniškas kinas, šokiai, žaidimai ir bičiulystė nuostabios Žemaitijos gamtos apsuptyje

Stovykloje naudosime unikalią NeoLife „Detox“ programą, skirtą organizmo valymui ląstelių lygmenyje – perkrausime savo metabolizmą optimaliai sveikatai. NeoLife „Detox“ programoje esantys natūralių augalinių maistinių medžiagų koncentratai skirti ląstelių detoksikacijai, imuniteto stiprinimui, parazitų profilaktikai ir žarnyno mikrofloros atkūrimui. Suteiksime savo organizmui visavertę pagalbą.

NeoLife „Detox“ rinkinio vertė – 29 eurai. Rinkinį galite užsisakyti iš savo NeoLife konsultanto arba įsigyti stovyklos metu. Savo pasirinkimą nurodykite, pildydami registracijos formą.

Image result for neolife detox programa
Spalvinga visavertė mityba – sveikas maistas tikrai nėra nuobodus

REGISTRUOTIS

  • Užsiregistravę gausite išankstinio apmokėjimo sąskaitą į Jūsų nurodytą e-pašto adresą.
  • Registraciją patvirtinsime, Jums sumokėjus 84 Eur. avansą iki 2019.6.17
Haiku kūrybinė valandėlė su Nijole ant Ventos kranto

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE ANGELŲ MALŪNĄ

Jei turite klausimų, skambinkite 8 615 54295

Related image
Image result for neolife detox programa